Cambro RFSCW22135 Clear 22 Qt Camwear Round Storage Container
In Stock
Pickup Available
| Similar Models Available: |
|---|
New RFSCW2135 |
New RFSCWC2135 |
New RFSCW12135 |
New RFSCWC6135 |
Earn More With PeachPoints
Fast ShippingCalculate Estimated Cost |
Ships within 1 business day. Carrier transit times may vary .
Only for customers within the 48 contiguous states..
Pickup available at our store in
Cambro RFSCW22135 Specifications
Low Price Guarantee On All Cambro Products!
Clear 22 Qt Camwear Round Storage Container
Features:
- Camwear Storage Container
- Round
- 22 qt
- 13.5" diameter x 15"H
- Clear Polycarbonate
- NSF approved
Manufacturer Information | |
| Brand | Cambro |
|---|---|
| Model | RFSCW22135 |
Item Dimensions | |
| Weight | 3.20 lbs. |
| Width | 8.00 in. |
| Depth | 8.00 in. |
| Height | 7.00 in. |