BK Resources BKS-2-1620-12S Two 16"x20"x12" Compartment Sink w/ S/s Legs
BK Resources Model: BKS-2-1620-12S SKU: 170121
Select at checkout.
buy now text
In Stock Pickup Not Available
Similar Models Available:
BK Resources BKS-2-1620-12 Two Compartment Stainless Sink with 16in x 20in x 12"D Bowls